7 months 1 day

Ar šo paziņojam, ka kopš 2017. gada 20. decembra esam AxFlow grupas uzņēmums.

AxFlow specializējas industriālo komponenšu un integrētu inženiertehnisko risinājumu piegādē un ieviešanā šķidrumu apstrādei. AxFlow veiksmīgi strādā ūdens attīrīšanas, enerģētikas, ķīmiskās, naftas ķīmijas, pārtikas un farmaceitiskajās nozarēs, piegādājot vadošo pasaules ražotāju iekārtas.

AxFlow grupa nodarbina vairāk kā 600 cilvēkus 27 valstīs Eiropā un Dienvidāfrikā.

Pievienojoties AxFlow grupai, mēs redzam izaugsmes potenciālu Latvijā, izmantojot AxFlow iespējas, piemēram, kopējo Eiropas izplatīšanas centru, zināšanu apmaiņu par dažādiem pielietojumiem un esošo piegādes ķēžu efektivitāti.

Mēs ticam, ka mūsu klientiem šīs pārmaiņas nozīmēs esošā piedāvājuma un pakalpojumu...

1 year 2 months

Kompānija "Viking Pump" ar savu publikāciju iekļuvuši žurnāla "Pump Engineer" pirmajā lapā! Lasiet rakstu par viņu nākotnes attīstības plāniem un investīcijām inovācijās šeit:

April 2017 Pump Engineer Cover Story - Viking Pump

vai

Viking_Pump_Cover_Story_April_2017.pdf

1 year 6 months

Parakstot līgumu ar Sia “Alfa Laval”, Sia “Pumptechnique” ir kļuvis par Alfa Laval produktu autorizēto izplatītāju Latvijā. Izplatīšanas līgums attiecas uz Alfa Laval sistēmu, iekārtu un to rezerves daļu tirdzniecību pārtikas, piena produktu, dzērienu ražošanas, biotehnoloģiju un farmācijas nozarēs.

Alfa Laval pamatdarbības virzieni ir separēšanas, siltumapmaiņas un plūsmas iekārtas, tehnoloģijas rūpniecībai, enerģētikai un apkārtējās vides aizsardzībai. Mūsu 20 gadu pieredze hidraulisko procesu pārvaldībā, kombinācijā ar iespējām, ko piedāvā Alfa Laval plašais produktu rangs, būs lietderīgs ieguvums mūsu klientiem.

Pašlaik strādājam pie mājas lapas papildināšanas ar Alfa Laval produktiem. Tikmēr lūdzam izmantot Alfa Laval koncerna mājas lapu ...